Firma Profili

1985 yılında kurulan Teknikeller, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasında yer almakta inşaat ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Teknikeller;  yapı malzemeleri, inşaat, lojistik, gayrimenkul geliştirme sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Teknikeller’in  ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı toplum bilinciyle iç içe gelişmektedir. Yine bu bilinç çerçevesinde özellikle eğitim, çevre alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Teknikeller, bünyesindeki çalışanları ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Teknikeller, sorumluluğunu taşıdığı markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.

Teknikeller, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da önce Türkiye ve sonra dünya ölçeğinde öngörü ve istikrar ile sektörün fırsatlarını en etkin şekilde değerlendirerek yakaladığı ivme; üretici, bayi ve tüketici nezdinde sağladığı güven, istikrar ile hızla büyüyen saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Teknikeller, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye'deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

E-Bülten

Abone olun yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun.

İletişim Bilgilerimiz

  • Göksu Mah. 6849 Sok. No: 5/A
    07260 - Antalya
  • 0242 339 55 44 (5 Hat)
  • 0242 339 55 11

Facebook'ta Takip EdinGoogle Plus'da Takip EdinLinkedIn'de Takip EdinTwitter'da Takip Edin.

Scroll to top